Відгуки про нас

26.03.2024  Марія

Дуже вдячна Наталіє Мараховська-Белаш за допомогу. Досить зрозуміло все пояснила, врахувала всі побажання щодо орендарів і навіть підказала як буде краще. Неймовірно вдячна.

26.12.2023  Світлана

Не один раз зверталася за послугами до Наталії. Завжди прислухається до побажань, допоможе з питаннями, яких завжди повно. Сдавала квартиру, швидко шукає відповідних бажаючих, не було затримок з жодними питаннями. Раджу !

09.12.2023  Ольга

Раджу Наталію як Професіонала своєї справи. Уважна до побажань і очікувань клієнта. Дає влучні професійні рекомендації.

11.10.2023  Олена

Висловлюю подяку Агентству РОДИНА, а зокрема Наталії за швидку і якісну роботу! Я вперше здавала квартиру, тому було багато питань і побоювань, але завдяки Наталії все пройшло дуже чудово. Вона була моїми «очима», пояснила всі тонкощі процесу, вислухала мої побажання, знайшла чудових орендарів і склала договір на взаємовигідних умовах. Наталія була завжди на зв'язку і повідомляла про кожного потенційного наймача. Роботою Наталії я залишилась дуже задоволена, це справжній професіонал! Швидко, чітко, якісно! Бажаю Агентству успіхів у подальшій роботі! Дякую за співпрацю! Усім знайомим буду Вас рекомендувати!!!

13.08.2023  Julia Klimenko

З власного досвіду,100 відсотково рекомендую Наталію. Вона професійно підійшла до моїх вимог у виборі квартири,і в подальшому ми співпрацювали . Якщо ви шукаєте нерухомість, то це людина з великим терпінням та індивідуальним підходом до кожного. РЕКОМЕНДУЮ!

13.08.2023  Олег Порохнюк

Очень активный целеустреэемленный професионал.При четких поставленых целях получил не только полную информацию но и массу полезных советов как по рынку недвижимости так и по юридическим моментам.Очень доволен как оказанными услугами по аренде так и по покупке недвижимости.

13.08.2023  Tatiana Tkachuk

Раджу Наталію як Професіонала своєї справи. Уважна до побажань і очікувань клієнта. Ретельно працює з документами щодо попередження ризиків. Дає влучні професійні рекомендації. Вчасно і якісно виконує всі свої зобовʼязання.

13.08.2023  Александр Орешин

Вже не одноразово звертався за допомогою при аренді квартир. Дає рекомендації та звертає увагу на речі, які іноді сам не помічаєш. Відчувається зацікавленість. той випадок коли розумієш за що рієлтори отримуть свої відсотки.😜

11.08.2023  Юрій

Дякую, Наталіє Мараховська-Белаш, за чудову роботу! Вона взяла на себе всі аспекти угоди - від організації переглядів до контролю розрахунків. Рекомендую з упевненістю!

08.08.2023  Olga Sharowa

Хочу написать несколько слов о прекрасной профессиональной риелторской работе Натальи Мараховской-Белаш. Очень довольны сотрудничеством с Натальей. Продавали квартиру в Киеве удалённо, сами находились в другой стране. Наташа провела полное сопровождение сделки. Начиная от показов (на которые, спасибо Наташе, не повлияла сложная обстановка в Киеве ни даже локдауны и отключённый лифт), включая все переговоры с покупателем, полный контроль расчётов с коммунальными службами, Наташа ходила по всем гос. инстанциям и получила все недостающие для проведения сделки документы, а также полностью сопровождала сделку у нотариуса. Всё это проходило на высоком профессиональном и этическом уровне.С удовольствием рекомендуем прекрасного порядочного специалиста-риелтора Наталью Мараховскую-Белаш!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку

Замовити зворотній дзвінок